Fotoklub Safír zve na další fotografickou výstavu

Od 5/12 můžete ve Foyer Střelnice vidět další fotografickou výstavu členů Fotoklubu Safír Turnov s názvem Klikatými cestami. Mezi vystavujícími jsou Jiří Stránský, Břetislav Jansa nebo Alena Novotná. Výstava potrvá do 6/2 2024.

více

Bob Dylan bude mít narozeniny. Přijďte je oslavit do Letňáku

Jsou to písničky, které už téměř zlidověly. Zpíváme si je u táboráků s přáteli, a když je hrají v rádiu, většinou zanotujeme taky. Hity Boba Dylana provázejí už několik generací a v den jeho 83. narozenin si je budete moci poslechnout v novém českém přebásnění.

více

Labutí jezero nebo Carmen. Sezona baletu a opery v kině vrcholí

Návštěva kina je většinou spojená se zábavou, odpočinkem a popcornem. Dá se ale povýšit na hluboký kulturní zážitek. Hodit se do gala a vyrazit na světovou operu nebo balet. Kino Sféra takovou možnost nabízí. Letos už osmou sezonu.

více

Kavárenský kvíz trhá rekordy, chystá se dětská i letní verze

Začínal jako oddechová zábava v kavárně KUS. Účastnilo se ho pár týmů a šlo hlavně o příjemně strávený čas s přáteli. V průběhu let se stával čím dál oblíbenějším, a když byla vyvinuta originální hlasovací aplikace, bylo třeba se z kapacitních důvodů přesunout do velkého sálu Střelnice. 

více

Klub KUS zahalí prach. Novou tvář ukáže na podzim

Rok 2024 přinesl do Kulturního centra v Turnově mnoho změn. Letní kino uzavřela stavba knihovny a až bude hotovo, získá novou promítací plochu. Kino Sféra čeká na začátku července redigitalizace a do nového kabátu se oblékne také Klub KUS na Střelnici.

více

Slavnostní předpremiéra krátkého filmu Cesta

Projekce za účasti tvůrců a afterparty v Klubu KUS s kapelou Vyhoukaná SOWA.

více

Petr Šimr a Ibrhim Al Sulaiman: Dva muži ve městě

Kultura Turnov, Fotoklub Safír Turnov A Fotostudio BJ vás zvou na výstavu fotografií Petra Šimra a Ibrhima Al Sulaimana s názvem Dva muži ve městě. Výstava bude zpřístupněna ve foyer Střelnice ve středu 15/5 v 17:00 hod a potrvá do 2/7 2024.

více

Pohoda uprostřed Turnova. Bar Letňák zahájil sezonu

S delšími a teplejšími dny se pomalu probouzí příroda. Slunce ale dodává energii také lidem. Táhne nás to ven. Za sportem nebo jen tak posedět. Příjemné místo ke spočinutí je bezesporu přímo v centru srdce Českého ráje. Kousek od tepajícího náměstí se pod korunami stromů ukrývá Bar Letňák, který v pondělí 8. dubna zahájil další sezonu.

více

Krásy celého světa v Turnově. Cestovatelský klub přináší vůně dálek už třicet let

Přednášky, které přibližují místa známá i ta všemi zapomenutá. Podíváte se do pulzujících měst, do divoké přírody i na klidný venkov. Bezmála tři desetiletí se v Turnově koná Cestovatelský klub. Tuto sezonu zakončí výprava po Estonsku.

více

Do kina s miminkem? V Turnově je to možné

Máte malé dítko, rádi byste za kulturou pro dospělé, ale nemáte hlídání? Nevadí. Kino Sféra v Turnově přišlo na podzim loňského roku s novinkou. Baby kino zve právě rodiče nejmenších, aby si užili filmy, na které nemají jinak možnost si zajít.

více
1 2 3