Hudební skladatel Marco Rosano míří do Turnova

Tradiční cyklus Turnovských hudebních večerů si pro Turnovany připravil hudebně i vizuálně podmanivou lahůdku. Pěvecké Duo KCHUN a taneční skupina Dekkadancers přivážejí Stabat Mater italského skladatele Marca Rosana, který představení navíc osobně uvede.

více

Filmový víkend přilákal stovky filmových nadšenců

Filmový víkend je dlouholetou tradicí turnovského letního kina. Letošními trháky dvounočního filmového maratonu byly hlavně aktuální letní novinky Barbie a Oppenheimer. Areál letního kina dostal tematickou výzdobu a pořadatelé oblékli kostýmy. Vedle balónků nechyběl atomový výbuch nebo třeba stánek Barbieland.

více

Prodej vstupenek na novou sezónu zahájen

V pátek 1. září se naplno spustil prodej vstupenek na všechna již naplánovaná představení. Jedná se o divadla dvou abonentních řad, Turnovské hudební večery, Cestovatelské kluby, záznamy baletů a oper na plátně kina i všechny dětské sobotní pohádky.  

více

Seznamte se s nabídkou nadcházející kulturní sezóny

Kulturní centrum Turnov představuje katalog nové kulturní sezóny 2023/2024 a v něm několik zajímavých novinek. Nejdůležitější změnou oproti sezóně minulé je fakt, že se vrací abonentní divadla, a to hned ve dvou řadách.

více