Jednotné vstupné pro tým: 200 Kč

Registrovat se na kvíz bude možné od 1/7 2024.

Letňák bar

Prázdninový Kavárenský kvíz

Osmá sezóna Kavárenského kvízu v květnu skončila, ale nezoufejte, letos poprvé se uskuteční speciální prázdninový kvíz, aby čekání na novou sezónu nebylo tak dlouhé.

Kvíz se odehraje u baru Letňák ve Skálově ulici, takže letní atmosféra bude zajištěna! Těšte se tradičně na pětici soutěžních okruhů vždy po 11 otázkách (10 + bonus). Hlasování bude opět skrze naši aplikaci, kterou už dozajista dobře znáte.

Prázdninový Kavárenský kvíz má výrazně sníženou kapacitu, zúčastnit se ho může pouze 15 týmů. Registrace budou spuštěny v pondělí 1/7. Příliš dlouho neváhejte. Pro přihlášení stačí zaslat název týmu a kontakt na romana.holubova@kulturaturnov.cz.

Výherci se můžou těšit na skutečně hodnotné ceny. Vedle cesty kolem světa, či pobytu na Vysočině můžete vyhrát také welness pro celý tým.


Kompletní pravidla Kavárenského kvízu Kultury Turnov

- Pro účast potřebujete tým tvořený 2-4 lidmi, tým s předstihem nahlásíte na romana.holubova@kulturaturnov.cz. V e-mailu uvěďte jméno týmu a kontakt (e-mail a telefonní číslo). Vždy vyčkejte na zpětné potvrzení o registraci. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme neotálet.

- Týmům doporučujeme dorazit minimálně 15 minut před začátkem kvízu, nahlásit se u organizátora a usadit se ke stolu se jmenovkou svého týmu (obdržíte na místě).
- Minimálně jeden člen týmu musí mít plně nabitý chytrý telefon, kterým se přes qr kód přihlásíte do hlasovací aplikace.

- Každé kolo obsahuje 10 otázek stylu ABCD. Za správně zodpovězenou otázku obdržíte 2 body, pokud odpovíte správně a jako první získáte 3 body. Za špatnou odpověď o jeden bod přijdete a pokud neodpovíte vůbec, ztratíte půl bodu. Po základní části vždy následuje bonusová otázka. K odpovědi na tuto otázku se musíte přihlásit (skrze aplikaci). Za správnou odpověď získáte 4 body, pokud odpovíte špatně, o dva body přijdete.

- Během kola není povoleno používat jiná mobilní zařízení než to s běžící aplikací. Vyhledávat si správné dopovědi nebo klamat špatnými odpověďmi okolí.
- V průběhu kola neopouštějte svůj stůl, na procházky za různými účely vám bohatě vystačí pauzy mezi koly. 

- Startové 200 Kč uhradíte po skončení kvízu při platbě na baru.