Kavárenský kvíz pro děti

Náš dárek k Mezinárodnímu dni dětí

Znáte náš Kavárenský kvíz? Pokud ano, pak určitě víte, jak skvělá zábava to je. A právě tuhle zábavu chceme letos poprvé nabídnout i dětem. Představujeme vám proto novinku: Kavárenský kvíz pro děti! Ten je určen školákům prvního stupně základní školy, tedy dětem ve věku 6 - 11 let.

Jak se zúčastnit?
Především je potřeba sestavit tým. Ten tvoří 2 až 3 školáci plus jeden dospělák, který bude jejich „dozorem“ a technickou podporou. Kavárenský kvíz pro děti poběží stejně jako jeho dospělácká verze prostřednictvím naší hlasovací aplikace, je tedy potřeba mít s sebou jeden plně nabitý chytrý telefon. S jeho obsluhou pomůže právě dohlížející dospělák, který jinak ale nesoutěží, neradí a nepomáhá.

Kavárenský kvíz pro děti má tři tematicky odlišná soutěžní kola. V každém kole bude položeno 10 otázek, na které se odpovídá formou výběru jedné správné odpovědi ze čtyř možností, a jedna bonusová otázka, v níž se plní úkol, případně odpovídá přímo moderátorce kvízu. Mezi koly bude pokaždé 10 minut přestávka, odhadovaná délka kvízu je cca 90 minut.

Startovné činí 150 Kč za celý tým a na vítěze čekají hodnotné ceny, jako například volné vstupenky do Kina Sféra.

Milý školáku, nalákali jsme tě? Super!
Vytvoř si svůj tým, sežeň jednoho či dva kámoše a nějakou mamku nebo taťku, vymysli si co nejoriginálnější název týmu a pak se už stačí jenom přihlásit. Pro přihlášení napiš e-mail na romana.holubova@kulturaturnov.cz, do e-mailu uveď název týmu, počet hráčů a kontakt na dospěláka (ideálně telefon).

Dlouho neotálej, počet týmů je omezen!
Po potvrzení registrace do kvízu už bude vše oficiální a vy se můžete začít těšit na 6/6 2024. Začínáme v 17:00 hodin a my se těšíme už teď!