V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v Klubu KUS na Střelnici.

Letňák barMalá (domácí) scéna

Úkryt před bouří - Řepka zpívá Dylana

Malá (domácí) scéna

Vybrané kapitoly ze života a díla nejvlivnějšího písničkáře své doby. Od Woodyho Guthrieho přes newyorské kavárny k celosvětové slávě a Nobelově ceně. Nejlepší příklad toho, co znamená tradice.

V den narozenin amerického písničkáře Boba Dylana je ten nejlepší čas, nahlédnout do rozlehlého světa jeho písní a poslechnout si vybrané dylanovky v novém českém přebásnění. Dojde na hity (Blowin' in the Wind, Shelter from the Storm, Make You Feel My Love), na kousky pro znalce (Dignity, Most of the Time) i na ochutnávku z posledního alba Rough and Rowdy Ways (I Contain Multitudes). Řepka zpívá a hraje klasicky sám s kytarou a harmonikou – tedy tak, jak už dnes Dylana samotného spíše neuslyšíte.

Host: Boban

Jan Řepka
Pražský zpěvák a kytarista Jan Řepka patří k výrazným hlasům mladší písničkářské generace. Vedle své původní tvorby vycházející z klasické folkové tradice 70. a 80. let uvádí také vlastní překlady písní amerického, německého i francouzského původu (Bob Dylan, Mani Matter, Georges Brassens).

V letech 2007-2017 vedl renomovaný hudební cyklus Open Mic Potrvá, v jehož rámci vystoupilo více než 500 různých autorů. Za své poslední album Rozjímání o sendviči byl Řepka v roce 2016 nominován na žánrovou cenu Anděl. Jeho specialitou jsou cykloturné pojící lásku k písním s láskou k pohybu.

Od roku 2009 jich podnikl dvanáct a další jsou v plánu. Od března 2020 vysílá pravidelné pořady na svém Youtube kanálu. Během více než 100 epizod v jejich rámci uvedl přes 880 různých písní.