V předprodeji 410 Kč / 450 Kč
Na místě 490 Kč

Rezervace končí týden před představením.

Svatba bez obřadu

Hraje Divadelní společnost Háta

Bez obřadu se můžete dát zpopelnit, ale ne se vdát. To si myslel leckterý z aktérů brilantní francouzské situační komedie, než vstoupil do hry mladý, sympatický a nad poměry výřečný pojišťovací agent, než odcestoval razantní a trochu nervózní milionář Leonard se svou půvabnou éterickou manželkou za obchodem do Paříže, než se jejich jediný pravý syn vrátil z brazilských pralesů a především: než zůstaly rodinné akcie v rukou manželky a rodinné sídlo v rukou dcery.

Když tento výčet znásobíme jedním odmítaným nápadníkem z lepší rodiny a vydělíme jedním domnělým sňatkem, výsledkem je řízný komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých, originálně vypointovaných situacích. To vše ve výsostně francouzském stylu. Průšvih střídá průšvih, pohroma pohromu v tempu přímo hektickém. A přesto se hra drží v žánru příjemné komedie.

Komedie která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Louis de Funesem a Mireille Darcovou v hlavních rolích je již 26. kusem Divadelní společnosti Háta.

Hrají:
Patricia Hana Kusnjerová / Kristýna Kociánová / Betka Stanková
Lulu Adéla Gondíková / Mahulena Bočanová / Radka Pavlovčinová
Xanthia Ivana Andrlová / Olga "Háta" Želenská
Simon Václav Jiráček / Filip Tomsa
Leonard Pavel Nečas / Martin Sobotka
Antoine Juraj Bernáth / Roman Štolpa
Charles Petr Gelnar / Marcel Vašinka
Paul Lukáš Pečenka / Jaroslav Slánský

Délka představení: 125 min. + přestávka (20 min.)