Základní vstupné 100 Kč
Studenti 80 Kč

Vstupenky jsou k dostání přímo na místě před představením.

Sex

Ochotnický spolek ŽUMPA

Sextet partyzánů v zemljance v pražské Stromovce. Příprava zásadního činu, hesla, hlídky, konspirace, amádová furniklovice na rušně – a slova, slova, slova.

„Vážení, já bych si taky radši vařil nebo si psal nebo si chodil pozdě, ale když budem vařit, psát a chodit pozdě všichni, tak ten vlak nevyhodíme nikdy!“

Představení vzniklo společnými silami divadelních souborů – Ochotnický spolek ŽUMPA, Divadlo Máj Praha, Divadelní soubor Ragueneau a Divadelní soubor Hraničář Rumburk. Inscenace získala 10 cen na Národní přehlídce činoherního a hudebního divadla Divadelní piknik Volyně a byla součástí programu vrcholné přehlídky amatérského divadla Jiráskův Hronov. Reprezentovala také Českou republiku na 101. ročníku vrcholné slovenské přehlídky Scénická Žatva.

Režie: Jaroslav Kodeš
Dramaturgie: Petra Richter Kohutová

Hrají: Václav – Martin Kozák (Ochotnický spolek ŽUMPA), Ivan – Jakub Pilař (Ochotnický spolek ŽUMPA), Pavel – Jiří Jahoda (Divadlo Máj), Alexandr – Roman Solčány (Divadlo Máj), Ludvík – Robert Kotál Kunesch (Divadelní soubor Ragueneau), Karel – Miroslav Řebíček (DS Hraničář Rumburk)

Scénografie: Gabriela Pojerová
Zvuk a světla: Pavel Hurych, František Tvaroha

O souboru:
Ochotnický spolek ŽUMPA Nápad na založení našeho spolku se zrodil v roce 2001 ve sborovně základní školy v Nučicích, a tak vznikl ochotnický soubor s poetickým názvem ŽUMPA (Žebravé UMělecké PAnoptikum). Členové spolku, kterými jsou převážně učitelé nučické a rudenské školy a jejich bývalí žáci, obnovili svou činností tradici amatérského divadla, jež byla v Nučicích živá až do 80. let minulého století. Za dobu naší existence jsme sehráli více než tři stovky představení, které uvádíme nejen na naší domácí scéně, ale také na přehlídkách amatérského divadla po celé ČR. Od roku 2014 pořádáme výběrovou nesoutěžní přehlídku amatérského divadla Nučický Kahan.