Základní vstupné 100 Kč
Studenti 80 Kč

Vstupenky jsou k dostání přímo na místě před představením.

Imjoy *& Motel Český ráj

Lesní pěšina vinoucí se Českým rájem. Všudypřítomné ticho ruší přerývaný dech, čerstvé stopy ve vlhké hlíně a drncání kufrů. Náhle mezi stromy problikne neonový nápis: Motel Český ráj. Jsou na místě. Po prošlapaném koberci dorazí do ošuntělých pokojů. A právě tady se v průběhu večera protnou osudy osmi lidí. Co je sem přivedlo? Jaké jsou jejich touhy a přání? A co se odehraje za zavřenými dveřmi?

Autor inscenace: Martin Nožička

Hrají: Hana Nováková, Martin Nožička, Lenka Sadvarová, Alena Štěpánová, Veronika Tůmová, Vojtěch Vaner, Jan Ulbrych, Barbora Krčmářová

O souboru:
Imjoy z.s. Imjoy jsou jediným improvizačním souborem v libereckém regionu. Patří mezi týmy České improvizační ligy. Soubor vznikl v roce 2017 a kromě divadelních zápasů a improshow pravidelně uvádí také improvizační longformy. Vedle celovečerních představení na téma filmů Quentina Tarantina a severských krimi románů představil také vlastní autorskou formu Tatami, inspirovanou bojovými filmy z 80. let a spojující improvizaci s prvky playfightu. V nedávné době odehrál také improvizované představení pro děti a uvedl improvizační longformu Shakespearek na motivy her světoznámého renesančního dramatika.

S improvizovaným repertoárem soubor vystupuje zejména na Liberecku a Jablonecku, ale cestuje i po celé republice. Na domácí scéně pravidelně hostuje v Naivním divadle Liberec. Z festivalových vystoupení stojí za zmínku dvě účasti na Jiráskově Hronově. V letošním roce soubor vystoupil např. na festivalech Crystal Valley Week, Grabštejn Fest nebo Otevíráme Zauhlovačku.