Z důvodu přidaného představení se původní termín posunul na 20:00. Vstupenky zakoupené na 19:00 jsou platné na představení ve 20:00.

Již zakoupené vstupenky nelze vracet či vyměňovat.

v předprodeji: 490 Kč
na místě: 540 Kč

Městské divadloPřidané představení

Městské divadlo

Drag Show

Travesti revue Techtle Mechtle

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili nadupanou taneční show!

Speciální narozeninová show, která má v roce 2024 jen 30 zastávek po celé České republice míří i k vám!

Tentokrát se jedná o představení s výběrem toho nejlepšího, co Techtle Mechtle za poslední roky předvedly, a to i s řadou nových čísel a vystoupení. Trochu méně divadlo, za to ještě větší show, než kdy jindy - více účinkujících, více tanečních vystoupení a více kostýmů! Nenechte si ujít strhující taneční show v podání nejúspěšnějších českých travesti umělců a jejich tanečníků.