Představení pro školy.

Caligula

OLDstars

Sám svůj život nezvládnu. Říká mi, co chci slyšet. Říct ne by znamenalo zranit ho. Vím o něm všechno, to by neudělal. To dám, je to zkušenost. Stvrzuji, mé děti, že vaše přání budou vyslyšena. Vycházíme ze situací, kdy někdo překročil naše hranice a my mu to dovolili.

Autor inscenace: Zuzana Horáková
Autor předlohy: Albert Camus
Autor překladu: Ivan Zmatlík

Hrají: Karolína Hartmanová, Eliška Brejchová, Adéla Hromasová, Adéla Fejková, Klára Valášková, Klára Urbanová, Jana Rumlová, Tomáš Hart, Michal Hauf, Marek Pilař

O souboru:
OLDstars OLDstars z. s. jsou nezávislá umělecká skupina sdružující přes stovku studentů, převážně ze středních a vysokých uměleckých škol. Za dvacet let své existence nastudovala přes 200 inscenací a uspořádala v různých podobách 20 ročníků divadelních festivalů. Kromě OLDstars on the ROAD pořádají každoročně i Festival studentských divadel v pražském Divadle v Celetné, který byl letos rozšířen o nově vzniklou stage v Solné Věži, kde se také ostatně konají pražské reprízy představení Caligula. Najštívit soubor ale můžete i v našem bytovém divadle v ulici Košická 21 na Praze 10.