Bazárek pro Kikoše

Srdečně Vás zveme 17.11. na bazárek oblečení a doplňků, jehož výtěžek poputuje Kikošovi.

Zbavte se starých kousků ze svého šatníku a pošlete je do světa, na bazárku pak prázdná ramínka zaplníte novými kousky. Uděláte tím radost nejen sobě, ale i Kikošovi, kterému byla diagnostikovaná vzácná Duchennova svalová dystrofie, nemoc, která zdravému dítěti doslova krade svalovou hmotu. Vaše příspěvky pomohou rodině financovat terapie, kompenzační pomůcky a domácí péči.

Darování oblečení
Kraťasům a letním šatům už počasí zamávalo, udělejte si místo v šatníku a vytřiďte, co vám neslouží, nesedí a pošlete to do světa - na bazárek. Rádi se ujmeme vašeho oblečení v takovém stavu, který udělá radost ostatním. Přijímáme dámské, pánské, dětské oblečení všeho druhu a všech velikostí. Z kapacitních důvodů nepřijímáme boty, kosmetiku a interiérové vybavení.
Sběrná místa máme letos dvě:
1) v salónu Továrny na krásno, na adrese Prouskova 1144, Turnov. Kontaktní osoba Katka Kořínková (whatsapp 732721097)
2) v centru města v Markově ulici č.p. 315 - kontaktní osoba Káťa Novotná (whatsapp 602943300)

Čisté oblečení můžete nosit na jednu z uvedených adres do 31/10 Ohledně času předání se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Na čase se vždy domluvte s kontaktní osobou prostřednictvím zpráv. Všem dárcům ze srdce děkujeme.

Jak to bue probíhat
Velkou pomocí je samotná účast na této akci, tedy 17/11, kdy budete mít příležitost si doplnit prázdná ramínka ve své skříni, odnést si s sebou z bazárku nejen nové kousky, ale i dobrý pocit, že peníze za ně někomu pomohou.

Můžete se těšit i na doprovodný program a after party.