200 Kč / tým

Kavárenský kvíz

Sezóna 2023/2024

Však už to dobře znáte: atmosféra napjatá jak kšandy vašeho dědy, přehřáté mozkové závity, nervy drásající souboje, ale také záchvaty smíchu a pocity hrdosti a zadostiučinění. Neznáte? Tak si to přijďte vyzkoušet taky.

Náš Kavárenský kvíz je určen úplně všem. Čeká vás pět různých témat, celkem pětapadesát otázek, moderní hlasovací aplikace a hodiny chytré zábavy. Na vítěze čekají atraktivní výhry v ceně mnoha set korun a sleva na útratu během večera.


Pravidla

  • Pro účast potřebujete tým (tvořený 2-4 lidmi - není možné soutěžit jako jednotlivec nebo v počtu pěti či více osob), tým s předstihem nahlásíte e-mailem na romana.holubova@kulturaturnov.cz. Vždy vyčkejte na zpětné potvrzení o registraci. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme neotálet. V e-mailu uvěďte jméno týmu a kontakt (e-mail a telefonní číslo).

  • Týmům doporučujeme dorazit minimálně 15 minut před začátkem kvízu, nahlásit se u organizátora a usadit se ke stolu se jmenovkou svého týmu (obdržíte na místě). Minimálně jeden člen týmu musí mít plně nabitý chytrý telefon, kterým se přes qr kód přihlásíte do hlasovací aplikace.

  •  Každé kolo obsahuje 10 otázek stylu ABCD. Za správně zodpovězenou otázku obdržíte 2 body, pokud odpovíte správně a jako první získáte 3 body. Za špatnou odpověď o jeden bod přijdete a pokud neodpovíte vůbec, ztratíte půl bodu. Po základní části vždy následuje bonusová otázka. K odpovědi na tuto otázku se musíte přihlásit (skrze aplikaci). Za správnou odpověď získáte 4 body, pokud odpovíte špatně, o dva body přijdete.

  • Během kola není povoleno používat jiná mobilní zařízení než to s běžící aplikací. Vyhledávat si správné dopovědi nebo klamat špatnými odpověďmi okolí. V průběhu kola neopouštějte svůj stůl, na procházky za různými účely vám bohatě vystačí pauzy mezi koly. 

  • Startové 200 Kč uhradíte po skončení kvízu při platbě na baru.