Informace


Kino Sféra

Digitální kino bylo na Střelnici otevřeno v září 2011. Sféra disponuje plnohodnotnou technikou, která dovoluje promítat ve vysoké kvalitě nejnovější filmy i satelitní přenosy s prostorovým zvukem. Kino disponuje systémem DOLBY 3D pro trojrozměrnou projekci.

Kapacita kina je 102 míst + 2 místa pro vozíčkáře.

          


Letní kino
Letní kino Turnov letos z důvodu výstavby nové knihovny nepromítá.
Filmové zážitky na vás i přes léto čekají v Kině Sféra na Střelnici.

          


Přístupnost filmů
Dle zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb. má každý film producentem nebo distributorem celostátně stanovenou přístupnost.

Mládeži přístupné (MP) = Film je přístupný všem bez věkového omezení.
Nevhodné do 12 let = Film je přístupný všem, ale doporučujeme rodičům diváky mladší 12 let do kina nepouštět, případně pouze v doprovodu starších osob.
Nepřístupné do 15 let = Mladší osoby ze zákona není možné do sálu vpustit. U vstupu je nutné prokázat svůj věk platným občanským průkazem.
Nepřístupné do 18 let = Mladší osoby ze zákona není možné do sálu vpustit. U vstupu je nutné prokázat svůj věk platným občanským průkazem.

U filmů nepřístupných do 15 nebo do 18 let není možné mladší diváky vpustit do sálu ani se souhlasem nebo v doprovodu zákonných zástupců.


Pokladna
Otevření pokladny se odvíjí od promítacích časů, pokladna je otevřena vždy nejpozději 30 minut před začátkem představení.


Pro firmy
Kino je vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací a dalších firemních aktivit. Umožňujeme soukromé filmové projekce pro vaše zaměstance a obchodní partnery.

Pro školy
Nabízíme projekce pro školní skupiny za speciální vstupné. K historickým nebo výukovým titulům máme často k dispozici také metodické listy pro žáky a vyučující. S výběrem filmu rádi poradíme.

Reklama v kině
Nabízíme promítání vaší reklamy před běžné projekce kina možnost zacílit na konkrétní divácké skupiny v Turnově divák je při sledování reklamy pozitivně naladěn očekávaným filmovým zážitkem bez rušivých vlivů a na velkém plátně vyzní vaše reklama nejlépe. 


Ceník vstupenek