Akce

Operní sezóna v Kině Sféra

Nová sezóna londýnského Royal Opera House nabídne celkem čtyři Královské opery. Turnovští diváci tak mají opět šanci na vlastní oči prožít to nejlepší z nabídky prestižního operního domu v podání světových umělců.

Na začátku sezóny spojí síly režisér Barrie Kosky a dirigent Antonio Pappano v nové originální inscenaci Zlato Rýna.

více

Dámská jízda s filmem Moje tlustá řecká svatba 3

Přijďte si užít dámský večer na Střelnici. Oblíbená a často vyprodaná Dámská jízda nabídne ve středu 11/10 třetí pokračování romantické komedie Moje tlustá řecká svatba. Doprovodný program začne v 18:00 hodin, kdy se na vás v Klubu KUS bude těšit cerifikovaná kosmetická poradkyně Mary Kay. Zdarma vám poskytne poradenství v rámci péče o pleť a budete mít i možnost se nechat opět zdarma nalíčit. 

více

Halloween Horror Night

V pátek 27/10 si přijďte užít halloweenský večer na Střelnici. Kino Sféra pro vás připravilo dva nejnovější horrorové filmy. 

Od 18:00 to bude Vymítač ďábla: Znamení víry a od 20:30 Démon ve mně.

více

Výstavy na plátně Kina Sféra

Exhibition on Screen (Výstavy na plátně) je průkopníkem a největším producentem v oblasti filmů o výtvarném umění. Ve spolupráci s předními galeriemi vytváří Exhibition on Screen dokumenty, které diváky přenesou na jedinečné výstavy umění a společně s komentářem kurátorů a historiků nabídnou světový umělecký zážitek přímo v kině.

více