Darujte pod stromeček kulturu

Nevíte, čím letos potěšit své blízké? Darujte jim kulturní zážitek. Nabízíme vám hned několik variant dárkových poukazů, kterými zaručeně potěšíte. A pokud je vám Turnov a jeho kulturní scéna blízká, máme pro vás novinku v podobě dárkových předmětů i oblečení, které vám umožní sdělit celému světu, že Turnov je vaším milovaným domovem.

Vánoční dárkový poukaz na vybrané představení
V nabídce máme aktuálně přes 30 představení, která se uskuteční v druhé polovině sezóny. Vedle divadel, koncertů a cestovatelských přednášek můžete vybírat i z baletů a oper na plátně Kina Sféra. Tento dárkový poukaz slouží jako vstupenka na vybrané představení.

Dárkový poukaz s limitem
Nevíte, jaký pořad vybrat? Nabízíme i univerzální dárkové poukazy v hodnotě 500 a 1000 Kč, které obdarovaný vyčerpá podle vlastního vkusu. Lze je uplatnit na všechny pořady z naší produkce (divadlo, hudba i kino) a jejich platnost je jeden kalendářní rok.

Pro filmové fanoušky
Zakoupit můžete také dárkové poukazy přímo do Kina Sféra. Nabízíme dárkový poukaz na vstupenku v ceně 150 Kč (běžná 2D projekce) nebo balíček v ceně 500 Kč, který obsahuje dvě volné vstupenky a poukaz na občerstvení pro dvě osoby (velký popcorn a dva nápoje). Platnost poukazů je do 30/6 2024 a kromě recepce Střelnice je lze pořídit také na pokladně kina.Pro kulturní nadšence a milovníky Turnova
Představujeme vám unikátní dárkové předměty a oblečení, kterými můžete vyjádřit svou spřízněnost s Turnovem i jeho kulturní scénou! Na recepci Střelnice můžete vybírat z několika motivů turnovských ikon. Je libo hřejivou mikinu s detailem kostela svatého Mikuláše nebo plátěnou tašku se sochou Panny Marie z turnovské kašny? Nebo snad batůžek s motivem kostela svatého Františka z Assisi či tričko s chrámem Narození Panny Marie, případně kšiltovku s prostým T jako Turnov?

V brzké době toho bude v naší nabídce ještě mnohem více: zápisník, hračky pro děti, deštníky, termohrnek nebo třeba dárková sada na víno.

Přijďte si k nám vybrat originální vánoční dárek!