Seznamte se s nabídkou nadcházející kulturní sezóny

Kulturní centrum Turnov představuje katalog nové kulturní sezóny 2023/2024 a v něm několik zajímavých novinek. Nejdůležitější změnou oproti sezóně minulé je fakt, že se vrací abonentní divadla, a to hned ve dvou řadách.

Vedle zavedené abonentní řady, která nabízí osvědčené divadelní domy, známé tváře a samozřejmě kvalitu, svým divákům Kulturní centrum Turnov nově nabídne i řadu Abonentní divadlo+, která do turnovského divadla přiveze hned čtyři špičkové soubory, věnující se méně tradičním divadelním formám. Návštěvníci divadla se tak letos mohou těšit také na tanec, nový cirkus a další dva intenzivní ponory do divadelního světa, které jim předvedou, co také divadlo umí.

Vedle těchto dvou (staro)nových divadelních řad jsou pro milovníky kulturních zážitků i letos přichystány též Turnovské hudební večery, cestovatelské přednášky, přenosy oper a baletů z londýnského Royal Opera House, výstavy na plátně kina Sféra a tradiční divadelní řada pohádek pro nejmenší, která mění svůj název na jednoduché „Divadlo dětem“.

Katalog je zdarma k dostání na recepci Střelnice, v klubu KUS a v Letním kině Turnov.

„Katalog představuje jen základní stavební kameny nadcházející sezóny. Kdybychom v něm uvedli všechny další pořady, které na sezónu 2023/2024 chystáme, možná by se divákům ani nevešel do batohu,“ komentuje nabídku jednatel KC Turnov David Pešek a dodává: „Mám velikou radost z návratu divadelního abonmá, které považuji za základní stavební kámen kulturní nabídky a které jsme loni škrtali s velmi těžkým srdcem. A možná ještě trochu větší radost mám z nové divadelní řady, protože tu si turnovské publikum určitě vychutná. Těším se s ním na viděnou!“

Prolistovat katalog online